Hotel Garni Orlová

Hotel Garni Orlová je součástí sportovního areálu. Příjezd k hotelu je z hlavní cesty u benzinové stanice SHELL směrem dolů ke sportovnímu areálu.

Hotel Garni nabízí ubytování v 19 pokojích vybavených vlastní koupelnou a wc. Součásti každého pokoje je stůl, židle a šatní skříň .  Každý pokoj je vybaven TV s plochou obrazovkou .  Kapacita pokojů bez přistýlek je 1, 2,3, 4 hosty. celková kapacita s přistýlkama je 45 hostů.

Hotel nabízí svým hostům snídaně.  Pro skupiny je možno objednat obědy i večeře. 

Ze služeb uvádíme : zapůjčení kol, úschovna kol a lyží, kávový a snackový automat dostupný 24 hodin denně. Možnost pronájmu hotelové restaurace, nebo prostor hudebního klubu VYNARNA. Teambuildingové aktivity v rámci sportovního areálu.  Zajištění kulturního programu pro skupiny. Zapůjčení člunu nebo plachetnice. Rezervace tenisových kurtů, nebo plochy zimního stadiónu. Rezervace wellness centra.

Hotel je vybaven automatickou recepcí. Rezervaci může host  provézt online pomocí svého telefonu , nebo počítače . To samé i check in , je možno provézt z mobilu, pc , nebo přímo na místě přes hotelový kiosek. Kde je možno provézt i platbu přes platební terminál.

Platba se dá také provézt přímo přes aplikaci Alfred, ke které Vám bude po rezervaci zaslán odkaz.  Po zaplacení ubytování Vám hotel zašle PIN kód pro přístup do hotelové schránky, kde si vyzvedne host klíče a může se kdykoli ubytovat.  Při ukončení pobytu provedete check out opět přes hotelový kiosek a klíče se vrací do úložné schránky.

Hotovostní platby se v Hotelu Garni nepřijímají. Ostatní služby , nebo snídaně je možno objednat přes aplikaci Alfred, nebo přes hotelový kiosek. 

Snídaně se podávají formou Ala Carte a standartní kontinentální snídaní. Ke snídani si můžete dát kávu Dallmayr. Snídaně se podávají od 7:00 do 9:00. Pokud host potřebuje opustit hotel dříve  je možno po předchozí domluvě připravit snídaňový balíček.

Pro skupinové a dlouhodobé pobyty je možno sjednat individuální ceny, sdělila manažerka péče o zákazníky Eliška Warcholková. A dodává : Orlová je ideální pro ubytování za skvělou cenu , ale přitom časově 10 minut od Ostravy. Naši klienti jsou sportovně založení dovolenkáři, firemní zaměstnanci a sportovní kluby. Naše služby jsou založené na čistotě, kvalitním spaní, a dobré snídani.  A bonus je nejlepší cena za ubytování na ostravsku.