eOrlova.cz

eOrlovA.cz

vznikl s cílem vytvářet přehledný, pravdivý, necenzurovaný zdroj informací z oblasti kultury, sportu,  zábavy a zákulisí města.

eOrlová je nejen každodenním zdrojem informací, vytváří především bezplatný prostor pro nápady a myšlenky, které vytváří ať už samotní občané, nebo jako skupiny. Portál eOrlová je otevřen všem občanům, firmám, skupinám či zájmovým organizacím, které by chtěli oslovit něčím zajímavým občany města.

 

Portál je nakloněn jakékoliv spolupráci v rámci dobrých mravů a slušného chování.

První spuštění portálu eOrlová datujeme  6. května 2012, z počátku jen jako Facebook stránka. Později se však ukázalo, že je ze strany občanů o tento projekt velký zájem a tak byl později spuštěn i web a dne 19. května i Twitter, který je převážně pro ty, kteří potřebuji rychlé, krátké a přehledné informace.

V současné době je portál eOrlová dostupný na všech sociálních sítích – Facebook, Twitter a YouTube.

Rádi přivítáme připomínky a názory, protože jste to vy, kteří mohou portál eOrlová rozvíjet do vámi přátelské a zajímavé podoby ! Portál eOrlová nepřijímá náměty s rasově motivovanou tématikou, nabídky půjček a jiných finančních služeb.

Ve spodní části pak naleznete loga partnerů se kterými portál spolupracuje. Jsem osobně hrdý na to, že je právě portál eOrlová mediálním partnerem projektu Ukliďme Česko!, který v Orlové již druhým rokem organizuji a nově také připravujeme mediální partnerství pro soutěž MISS KARVINSKO.

Pevně věřím, že vám projekt eOrlová přinese spoustu zajímavých informací, a pokud vás něco napadne, neváhejte a napište. Budu se těšit na vaše náměty a připomínky.

DROZDÍK Petr
vedoucí projektu eOrlová a šéfredaktor